Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet

                                   Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık
Kurumsal Taşımacılık

Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. İzmir’ de her bölgede organize çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve büro taşıyoruz . Kurumsal taşımacılık firmamız ilkeli ve prensipli duruşuyla İzmir ‘de Nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektöründe zirve yapmıştır. En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur.iş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir. Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir. Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız sökülür edilir. Demonte olan bütün eşyalarınız hijyenik malzemeyle paketlenir.ikinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur. Aradığınız profesyonel ofis, büro taşıma uzman marangozlar ile Özcihangiroğlu Nakliyat ofis ve büro taşıma şirketimizde. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz..

                                Ofis Büro Taşıma Esasları

Kurumsal Taşımacılık Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konulardan biriden dosya, klasör, arşiv,  ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. Özcihangiroğlu Nakliyat size özel paketleme ve kolileme hizmeti sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nerde alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça eşya taşıma ve yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekipler tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ikinci yerde aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir kolaylıklarında faydalanın. İzmir’de kurumsal taşımacılık yapısı içinde faaliyet gösteren tek firması Özcihangiroğlu Nakliyat.

                                 Asansörlü Ofis Büro Taşıma

Kurumsal taşımacılık firmamız dar merdiven ve yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıya bilmek içi, yurt dışında taşıma asansörleri getirdik. Bu asansörler yüksek teknolojiye sahip ve modern taşıma asansörler dir. Sizde bizimle içiniz rahat bir şekilde ofis ve iş yerinizi uygun nakliyat fiyatları ile asansörlü taşıtırsınız. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması için Bizi arayın..

                                 Sigortalı Ofis ve İş yeri Taşıma

Sigortalı ofis ve iş yeri taşıma garantili olarak Firmamız tarafından yapılır. Tüm ofis ve iş yeri taşıma işleriniz garanti altında yapılır. Sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle eşyanız garanti altında şehir içinde ve şehirler arasında taşınır. Lider nakliyat firması eşyanızı nasıl aldıysa size o şekilde teslim eder. Kendi firma elemanlarından kaynaklanan tüm hasar ve zararınızı karşılar. Sizde güvenilir bir firmayla sigortalı ofis ve iş yeri taşımak istiyorsanız bizi arayın.

İzmir Evden Eve Nakliyat şehir içi ve şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması yapıyor. Sizlerin izmir içinde tüm ilçe ve semtlerde şehir içi ofis ve iş yeri taşımanız yapılır. En iyi ekiplerle izmir de size garantili ve sigortalı ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Başta Karşıyaka, Bayraklı, Bostanlı, Konak, Buca, Gaziemir, Hatay, Narlıdere, Çankaya, Alsancak, olmak üzere tüm ilçelerde ofis ve iş yeri, fabrika ve banka taşıması yapıyoruz.

Şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması geniş araç filomuz’la 7/24 kesintisiz olarak yapılır. İzmir’den tüm il ve ilçelere ofis ve işyeri taşıması yapılır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde ofis ve iş yeri taşıması yapılır. Sizde garantili ve sigortalı ofis ve iş yeri taşıması için bizi arayın. Ofis ve iş yeri taşıma fiyatları için nakliye İzmir çağrı merkezimizi arayıp ortalama fiyat alabilirsiniz. Net fiyat için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. izmir’de hesaplı ve kaliteli ofis taşıma Özcihangiroğlu Nakliyat firmasında. Sizde hemen arayın 0850 840 51 56 kaliteli nakliyat ve ekonomik fiyatlardan faydalanın.

 

Bizi Arayın