dolmuş saatleri

Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

 Urla Evden Eve Nakliyat

Urla Evden Eve Nakliyat Talebiniz Üzerine Profesyonel Urla Nakliye Eksperlerimiz Adresinize Gelerek Taşınacak Eşyaları Yerinde İnceler. Bu Tespitteki Amaç; Eşyalar İçin En Uygun Araç, Eleman Sayısını ve Ambalaj-Paketleme İçin Gerekli Olan Malzemenin Belirlenmesidir.
Ücretsiz Ev İncelemesi Sonuçlandıktan Sonra Size Taşınmanın Fiyatı; Eşyanın Hacmi Taşınacak Noktalar Arası Mesafe ve Kat Pozisyonları Göz Önünde Bulundurularak Yapılır. Eşyaların Tek Seferde Taşınabilmesi ve İkinci Bir Sefer Sonrası Ek Ücret Talep Edilmemesi Adına Bu İşlem Gereklidir.

Urla Asansörlü Taşımacılık

Son Olarak Eşyalarınızı Taşımaya Uygun Ekip ve Taşıma Planı da Belirlendikten Sonra Çalışmamız Tamamlanır ve Eksperlerimiz Fiyat Teklifimizi Sunarlar. Teklifimizi Onaylamanız Durumunda Nakliye Programımız Başlamış Olur. Ücretsiz Ev İncelemesi Talebinde Bulunmak için 0850 840 51 56 Numaralı Telefondan Müşteri Merkezimize Ulaşınız

ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA URLA

17. Katta mı Oturuyorsunuz? Hiç Problem Değil!

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Bu Gibi Durumlara 17. Kata Kadar Ulaşabilen Yük Asansör,lerimizi Devreye Sokuyoruz. Evde Bulunan Eşyalarınız Kapılardan yada Merdivenlerden Sığmaz İken Urla Asansörlü Taşımacılık Sayesinde Her Eşya Pencere Camı Yada Balkondan Kapısı Sökülerek Kısa Bir Süre Zarfında Araca Yüklenebilmektedir.

Büyük ve Ağır Eşyaların Katlarca Yukarılarda Aşağıya İndirilmesi Oldukça Büyük Zaman Zarfında ve İnsan Gücü ile Gerçekleştirilmesi Gereken Bir İşlemdir. Lakin Karşıyaka Evden Eve Asansörü Kullanılarak Aşağıya İnecek Ağır Bir Eşyanın 20 Saniye Gibi Bir Zaman Zarfında Araca Yüklenmesini Sağlar.

Araca Yüklenen Eşyalar Sonuç Olarak Gidilecek Yere Vardıklarında Yine Asansör İle Kısa Sürede Taşınıp Yerleştirilmektedir. Karşıyaka Asansörlü Nakliyat İşlemleri Çok Kısa Sürede Yapılması ve Bina Sakinlerinin Rahatsız Olmaması Gibi Avantajları Olduğu için Müşterilerimiz Tarafından Sıkça Tercih Edilen Yöntemlerdendir. Asansörlü Evden Eve Taşıma

URLA ASKILI TEKSTİL TAŞIMA 

Ürünleriniz, Araçlarımızda Mevcut Olan Askılı Kolili Sistemi Sayesinde Kolay ve Hasarsız Taşıma Olanağı Bulmaktadır. Bu Sayede Ürünleriniz Alıcı Adresine de Alındığı Gibi Teslim Ediliyor.

Pantolon, ceketler, etekler vb. Aklınıza Gelebilecek Bütün Her Şey Kırışmadan, Düzenli Olarak Tam Zamanında Yerine Ulaşıyor. Karşıyaka Firmamızla Tekstil ile İlgili Her Türlü Gönderinizi; Kolili Askılı Tekstil Taşımacılığı ile Şehir içi ve Şehirler arası Yapabilirsiniz. Araç Cinsi ve Kilometreye Göre Yapacağınız Ödemelerle Gönderilerini Tam Zamanında, Tam İstediğiniz Gibi Yerine Ulaşır. 7/24 Hizmet Numaralarımız 0232 261 05 47 / 436 08 68

Eden Eve Taşıma Ve Depolama Tek Adres ÖZCİHANGİROĞLU NAKLİYAT

Bizi Arayın