Sigortalı ev taşıma firmaları İzmir şehir içi şehirlerarası ev, iş yeri, büro, fabrika, banka ve tüm kurumsal taşıma hizmetlerini firmamız sigortalı ve asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Şehir içi ve şehirlerarası ev taşımalar firmamız öncelikle siz saygı değer müşterilerimize ücretsiz ev taşıma ekspertiz hizmeti vermektedir,  şayet firmamız müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğiniz taktirde, sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde randevu oluşturulur, belirlenen gün ve saatlerde ev taşıma şirketimiz çalışanı ücretsiz ev taşıma ekspertizimiz iş yeri yada ev adresinizde bulunup tüm taşınacak ev eşya ve mobilyaların yerinde incelemesini yapar, eşya taşıma için kurulacak asansör incelemesi yapılıp, eşyanızın maddi değerine göre emtia ev taşıma sigortalama fiyatını belirler, tüm taşıma konusunda inceleme ve detaylar belirlendikten sonra şehir içi şehirlerarası ev taşıma fiyat teklifi yapılır. İzmir şehir içi şehirlerarası ev taşıma hizmetini belirledikten sonra verilen taşıma fiyatında anlaşma sağlandığında karşılıklı ev taşıma sözleşmesi yapılır.

                                                                        İzmir Sigortalı Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılır? 

Şehir içi şehirlerarası sigortalı, asansörlü ev taşıma hizmeti veren firmamız, Ev taşıma hizmeti için belirlenen gün ve saatlerde ev taşıma için özel dizayn edilmiş kapalı çelik kasa ev taşıma aracı, müşteriye özel tek kullanımlık kutulama kolileri, tek kullanımlık askılık kıyafet dolapları, yük taşıma asansörü, işinde uzman profesyonel marangoz ve taşıma personelleri ile belirlenen adrese hareket edilir. Ev taşıma için ilk adrese varıldığında tüm elemanlar ev taşıma hizmeti öncesi tüm yayıntı diye adlandığımız ufak tefek eşyaları her bir odada kutulanması yapılır, her odada yapılan kutular farklı isimler ile adlandırılır, mutfak kırılacak eşyalar komple özel graf kağıtlar ile sarılıp kutulaması yapılır kolilerin üstüne kırılır mutfak eşyası diye yazılır, tüm mobilya içi kıyafetler kutulama ve askılık dolaplar ile hazırlanır. Kutulama toplama işi bittikten sonra evde bulunan bütün mobilya ve beyaz eşyalar sökülüp paketlemesi yapılır, tüm kutulama ve paketleme işi bittikten sonra asansör kurulumu yapılır ve sonrası tüm ev eşyalarınız evinizden  ev taşıma aracına nakli yapılır. Ev taşıma işlemi bittikten sonra Eşyanızın değerine göre belirlenmiş ev taşıma emtia sigorta poliçesi sizin isteğine göre e-mail adresine yada elden taktim edilip iki adrese nakil başlar.

                                                                      Kurumsal Ev Taşıma Firmaları Eşyaları Nasıl Teslim Eder?

Sigortalı ev taşıma firmaları ve taşımacılık sektöründe Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde yüklediği eşyaların sağlığı açısı sigortasız ve asansörsüz ev taşıma hizmeti sağlamaz. Şehir içi şehirlerarası iller arası ev taşıma hizmetinde araca yüklediği ev eşyalarının teslimatında ilk evden aldığı gibi ikinci adreste tüm beyaz eşyaların kurulumu yapılır, ilk adreste sökülen bütün mobilya beyaz eşyalar gardolaplar yatak, baza, başlık, masa sandalye gibi tüm mobilyaların kurulumu yapılır, kaba ağır mobilya ve koltukların müşterinin isteğine göre dizaynı yapılıp düzenli ve sağlıklı bir şekilde taşıma hizmetini sağlamış olur. İzmir nakliye şirketleri sektöründe en kaliteli güvenilir sigortalı ve asansörlü ev taşıma hizmetini en ekonomik uygun fiyatlar ile firmamız hizmet vermektedir. Sorunsuz güvenilir bir nakliye firması ile ev ve işyeri gibi taşıma hizmetlerini en ekonomik cazip fiyatlar hizmet almak istiyorsanız!! Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek için Lütfen TIKLAYINIZ.