Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
EŞYALARIN ARACA KONUŞ ÖZELLİKLERİ
EŞYALARIN ARACA KONUŞ ÖZELLİKLERİ

 

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Selçuk Evden Eve Taşımacılık Talebiniz Üzerine Profesyonel Selçuk  Nakliye Eksperlerimiz Adresinize Gelerek Taşınacak Eşyaları Yerinde İnceler. Bu Tespitteki Amaç; Eşyalar İçin En Uygun Araç, Eleman Sayısını ve Ambalaj-Paketleme İçin Gerekli Olan Malzemenin Belirlenmesidir.

Ücretsiz Ev İncelemesi Sonuçlandıktan Sonra Size Taşınmanın Fiyatı; Eşyanın Hacmi Taşınacak Noktalar Arası Mesafe ve Kat Pozisyonları Göz Önünde Bulundurularak Yapılır. Eşyaların Tek Seferde Taşınabilmesi ve İkinci Bir Sefer Sonrası Ek Ücret Talep Edilmemesi Adına Bu İşlem Gereklidir.Selçuk Evden Eve Nakliyat

Son Olarak Eşyalarınızı Taşımaya Uygun Ekip ve Taşıma Planı da Belirlendikten Sonra Çalışmamız Tamamlanır ve Eksperlerimiz Fiyat Teklifimizi Sunarlar. Teklifimizi Onaylamanız Durumunda Nakliye Programımız Başlamış Olur. Ücretsiz Ev İncelemesi Talebinde Bulunmak için 0850 840 51 56 Numaralı Telefondan Müşteri Merkezimize Ulaşınız.

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 

Ürünleriniz, Araçlarımızda Mevcut Olan Askılı Kolili Sistemi Sayesinde Kolay ve Hasarsız Taşıma Olanağı Bulmaktadır. Bu Sayede Ürünleriniz Alıcı Adresine de Alındığı Gibi Teslim Ediliyor.

ASKILI kOLİLERİMİZLEN Pantolon, ceketler, etekler. Aklınıza Gelebilecek Bütün Her Şey Kırışmadan, Düzenli Olarak Tam Zamanında Yerine Ulaşıyor. Karşıyaka Firmamızla Tekstil ile İlgili Her Türlü Gönderiniz ; Kolili Askılı Tekstil Taşımacılığı ile Şehir içi ve Şehirler arası Yapabilirsiniz. Araç Cinsi ve Kilometreye Göre Yapacağınız Ödemelerle Gönderilerini  Tam Zamanında, Tam İstediğiniz Gibi Yerine Ulaşır. 7/24 hizmet numaralarımız 0232 261 05 47 / 436 08 68

Bizi Arayın