Narlıdere Evden Eve Nakliyat
Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Narlıdere Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık firması Narlıdere evden eve nakliyat Sektöründe her daim kaliteli hizmet vermek adına tüm deneyim ve tecrübeleri ile sorunsuz hizmet politikası ile hizmet vermektedir. Narlıdere evden eve taşımacılıkta da İlk akla gelen firmalardan olan Özcihangiroğlu evden eve  nakliyat siz değerli Narlıdere halkının hizmetindedir. Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında Şehir İçi ve Şehirler arası nakliyat’ta müşterilerimize kaliteli, profesyonel ve size uygun çözümlerle nakliye hizmeti sunmaktayız. İzmir'in en köklü ev taşıma firması olarak  siz değerli Narlıdere sakinlerine şehir içi ve şehirler arasında sigortalı, asansörlü ev taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerinde yaptığımız ve yapacağımız işlerin her zaman arkasında durarak güven vermekteyi.

ÜCRETSİZ MÜŞTERİ EKSPERTİZ

Narlıdere evden eve nakliyat talepleriniz üzerine profesyonel, Narlıdere ücretsiz nakliye eksperlerimiz adresinize gelerek taşınacak eşyalarınızı yerinde inceler. Bu tespitteki amaç, sağlık bir taşıma adına eşyalar için en uygun ebatlarda araç, yük taşıma asansörünü, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Ücretsiz ev incelemesi sonuçlandıktan sonra siz saygı değer müşterilerimize ev taşıma detaylarını, taşınma fiyatlarını, eşyanızın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak bilgilendirme yapılır. Eşyaların tek seferde taşınabilmesi ve ikinci bir sefer sonrası ek ücret talep edilmemesi adına bu işlem gereklidir.

Tüm ev taşımalar, firmamızın garanti kapsamında yapılır. Büro Ofis ve iş yeri taşıma işleriniz garanti altında yapılır. ofis ve iş yeri, banka, fabrika, az miktarda parça eşya, parsiyel yük ve ev eşyalarınız Dask sigorta sistemiyle  garanti altına alınır. Şehir içinde ve şehirler arası taşımalar ise Kasko paket sigorta kapsamında taşınır. Lider nakliyat & taşımacılık firmamız Özcihangiroglu nakliyat ev eşyalarınızı ilk adreste nasıl kurulu düzen aldıysa ikinci adreste size o şekilde teslim eder. Kendi firma elemanlarından kaynaklanan tüm hasar ve zararınızı karşılar. Sizde güvenilir bir firmayla sigortalı asansörlü ofis ve iş yeri ve evinizi taşımak istiyorsanız nakliyat firmamızı  ARAYINIZ.

Narlıdere Evden Eve Nakliyat (2)
Narlıdere Evden Eve Nakliyat (2)