İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Kınık evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat olarak nakliye, taşımacılık, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehirler arası ve şehir içi ev eşyası, antika, piyano, ofis, fuar, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Özcihangiroğlu  hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vade diyor. Hizmetlerimiz Kınık’tan tüm Türkiye’ye tüm Türkiye’den Kınık'a yöneliktir.

Kınık Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan Özcihangiroğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalanmaktadır.

Siz de hemen bize ulaşın sorunsuz ve garantili bir şekilde taşının.

DEPOLAMA Sistemimiz Mevcut Olup Kişiye Özel Depolarımız Güvenli Ve Rutubetsiz Olup Havalandırmalıdır Müşterilerimizin Doğrultusunda Eşyaları İstedikleri Gibibi Patpat Naylonlan Paketlenir Koruma Altına Alınarak DEPOLARIMIZDA Muhafaza Edilir  0232 261 05 47 / 436 08 68

Son Model Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak Hizmetlerimizden Yararlanmanız Dileğiyle