Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet

İzmir Nakliyat Firması

İzmir Nakliyat Firması

İzmir nakliyat firması hizmet sektörü evden eve taşıma hizmeti veren firmalar arasında bir çok korsan ev taşıma firması mevcuttur, ev taşıma işi sıkıntı içeren bir hizmettir. Evini taşımak isteyen kişilerin çok dikkat etmesi gereken durumların başında verilen cazip fiyatlar geliyor, ev taşıma hizmeti ihtiyacınız olduğunda kesinlikle çok düşük cazip fiyatlara kanmayın. Fiyatı ne kadar düşük tutarsanız hizmet kalitesi o kadar düşer. Düşük fiyat veren firmaların çoğu korsan kaçak çalışan firmalardır ve yanında çalışan elamanlar kahve köşelerinde iş bekleyen profesyonel olmayan günlük yevmiye ile çalışan şahıslardır. Korsan nakliyat firmaları piyasanın atında düşük fiyat verdikleri için ev taşıma esnasında eksik malzeme ve ucuz iş gücüyle çalışan personeller ile hizmet vermektedir bundan dolayı taşıma sonrası çok büyük sıkıntılar ile karşılaşa bilirsiniz. Eşyalarınızda kayıp zarar ve ziyan çok olmaktadır buda hizmet almak isteyen insanları üzmektedir.

Ev Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler !!

Şehir içi yada şehirlerarası ev taşıma hizmetinde dikkat edilmesi gerekenlerin en başında taşıma hizmeti için anlaşılacak firmanın öz geçmişine dikkat edilmesi ve firmanın K-3 yetki belgesi, vergi levhası ve çalışan personellerin sigortalı maaşlı olmasına dikkat etmemiz gerek. Hizmet alınacak firmadan öncelikle ücretsiz ev taşıma ekspertiz hizmeti talebinde bulunulması gerek, ekspertiz taşıma hizmeti vereceği ev ve adrese gidip yerinde eşyaları detaylı inceledikten sonra fiyatlandırma yapması gerek, fiyatta mutabık kalındığı zaman karşılıklı taşıma sözleşmesi yapılır, taşıma günü ilk adreste eşyaların evden araca nakli sonrası ev taşıma emtia sigorta poliçesinin mutlak alınması lazım.

Başta İzmir olmak üzere İstanbul, Adana, Antalya , Çanakkale ve tüm Türkiye' de  Nakliye hizmetinden faydalanmak istiyorsanız İzmir'de öncü lider kurumsal nakliyat firmamız Özcihangiroglu Nakliyat ile sıkıntısız kaliteli sigortalı ve asansörlü bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Firmamız 1992'den bu yana evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. işinde ehli profesyonel maaşlı elemanlar ve usta marangozlar ile kaliteli hizmet vermektedir. Şehir içi şehirler arası ev taşıma hizmetini en kaliteli güvenilir biz yapmaktayız. Güvenilir nakliyat hizmeti almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek için Tıklayınız.
Bizi Arayın