İZMİR FOÇA EVDEN EVE NAKLİYAT
İZMİR FOÇA EVDEN EVE NAKLİYAT

Foça Evden Eve Nakliyat

Foça evden eve nakliyat Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek prensip haline getirerek sektörümüzde en güvenilir, kaliteli ve başarılı firmalar arasında bulunmak öncelikli amaç ve hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Her taşıma işlemi özel olarak değerlendirilip, taşıma eksperleri tarafından projelendirildikten sonra taşıma sözleşmesi düzenlenir ve tüm emtia Özcihangiroğlu Nakliyat güvencesi ile sigorta altına alınır. Üniformalı, eldiven ve galoş kullanan taşıma personelimiz, eşyalarınızın ambalajlama, monte, demonte ve taşıma işlemlerini özenle gerçekleştirir.

Yapılan tüm taşımalardan sonra, satış sonrası ekibimiz müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini ölçmektedir. Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle değerlendirilmektedir. Foça Evden Eve Asansörlü Taşıma

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ

Talebiniz Üzerine Profesyonel Foça Nakliye Eksperlerimiz Adresinize Gelerek Taşınacak Eşyaları Yerinde İnceler. Bu Tespitteki Amaç; Eşyalar İçin En Uygun Araç, Eleman Sayısını ve Ambalaj-Paketleme İçin Gerekli Olan Malzemenin Belirlenmesidir.

Ücretsiz Ev İncelemesi Sonuçlandıktan Sonra Size Taşınmanın Fiyatı; Eşyanın Hacmi Taşınacak Noktalar Arası Mesafe ve Kat Pozisyonları Göz Önünde Bulundurularak Yapılır. Eşyaların Tek Seferde Taşınabilmesi ve İkinci Bir Sefer Sonrası Ek Ücret Talep Edilmemesi Adına Bu İşlem Gereklidir. Foça Evden Eve Nakliyat Olarak Son Olarak Eşyalarınızı Taşımaya Uygun Ekip ve Taşıma Planı da Belirlendikten Sonra Çalışmamız Tamamlanır ve Eksperlerimiz Fiyat Teklifimizi Sunarlar. Teklifimizi Onaylamanız Durumunda Nakliye Programımız Başlamış Olur. Ücretsiz Ev İncelemesi Talebinde Bulunmak için 0850 840 51 56 Numaralı Telefondan Müşteri Merkezimize Ulaşınız.

Ayrıca ücretsiz ekspertiz sırasında bazı temel konular dikkate alınmaktadır.

  1. Taşıması yapılacak olan evin oda sayısı
  2. Eşyaların durumu, araçta kaplayacağı yerin hacmi
  3. Taşıması yapılacak olan evin bulunduğu kat
  4. Taşıması yapılacak olan evin bulunduğu bölge
  5. Evin taşınacağı yerin bulunduğu kat
  6. Evin taşınacağı yerin bulunduğu bölge
  7. Taşıma işleminde kullanılacak ekipman ve personel sayısı
  8. 0232 261 05 47  0850 840 51 56    İzmirde Depolama Şirketleri  Dendiğinde Özcihangiroğlu nakliyat Herzaman YANINIZDA