Evka3 Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık hizmet sektöründe şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermeye talip olan İzmir'in en güvenilir kurumsal evden eve nakliye firması Özcihangiroglu nakliyat olarak hizmet vermeye başladık. Bornova Evka3 evden eve nakliyat şubemiz başta Bornova olmak üzeri tüm İzmirli hemşerilerimize ev taşıma hizmeti vermekten gurur duyar. Siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermek için her boy ve ebatlarda çelik kasa ev taşıma araçları, işinde uzman profesyonel sigortalı maaşlı taşıma elamanları, hijyenik paketleme, ambalajlama malzemeleri ve 7/24 hizmet veren ücretsiz ev taşıma ekspertizleri ile haftanın 7 iş günü hizmet vermekteyiz. Bornova da öğrenci eşyası taşıma yanı sıra parça eşya, az miktarda eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma hizmeti de vermekteyiz.
Evka3 evden eve nakliyat firmasından hizmet almak istediğiniz zaman firmamızdan ücretsiz ekspertiz talebinde buluna bilirsiniz, ekspertizlerimiz sizin istediğiniz gün ve saatte evinize gelip eşyalarınızı yerinde detay inceledikten sonra size taşıma fiyatı verir, tüm taşımalarımız da maaşlı elemanlar ve uzman marangozlar mevcuttur, ekspertiz fiyat verdikten sonra anlaşma dahilinde taşıma sözleşmesi yapılır. Taşıma sözleşmesi sonrası belirlenen gün ve saatlerde planlaması yapılan ev taşıma aracı, ev taşıma elamanları ve ev taşıma asansörleri ile sabah vaktinde belirlenen adreste olur, öncelikle tüm elemanlar bütün bardak çanak ve kıyafetleri ayrı ayrı kolileme yapıp her kolinin üzerine bulunduğu odanın ismini yazar ve evde bulunan tüm mobilya, beyaz eşya ve koltuklar sökülüp paketlemesi yapılır, tüm ambalaj paketleme işi bitikten sonra ev taşıma asansörü kurulumu yapılıp eşyanızı evden araca nakli yapılır, araca nakil işlemi bittikten sonra eşya sigorta poliçesi yapılıp elden teslim edilir.
İkinci adrese varıldığında yük taşıma asansör kurulumu uygunsa asansör kurulumu yapılıp tüm personeller dahili eşyaların araçtan eve nakli başlar, tüm eşyalar eve nakli yapıldıktan sonra tüm sarılmış paketlenmiş eşyaların ambalajları sökülüp tüm yatak odası mobilyaları, çocuk odası mobilyaları beyaz eşya ve salon mobilyalarının dizayn işleri müşterinin isteğine bağlı yapılır ve sorunsuz, sıkıntısız bir İzmir evden eve nakliyat hizmeti almış olursunuz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek için lütfen Tıklayınız.