Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet

COVID-19 Belirtileri : farklı insanlarda farklı şekillerde etkilemektedir. Pozitif kişilerin çoğu hafif ve orta düzeyde semptomlar geliştirmekte ve hastaneye kaldırılmadan iyleşmektedir. En yaygın semptomlar olan ateş, kuru öksürük ve yorgunluktur,  günümüzün baş belası covid-19 illeti ülkemiz ve tüm dünya dahil ekonomik sosyal ve her alanda yıprattı ve yıpratma devam ediyor, çoğu kurumsal firmalar alanlarında evde çalışma yöntemiyle çözümler bulmaya çalıştılar.

Evden eve Nakliyat firmamız  müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için tüm çalışanlarının müşterilerinin sağlığını ön planda tutarak Covid-19 virüsünün başladığı günden itibaren tüm ev taşıma araçlarının  her iş bitimi günlük dezenfektan işlerini yoğun bir şekilde harfiyen yerine getirmiştir. Elemanların her sabah ev taşıma işine başlamadan korucu kıyafetleri giymelerini sağlayıp sonra işe başlamalarını sağlamıştır. Günlük Türkiye Bilim Kurulu yetkilerini takip edip söylenenlere göre plan ve projelerini yapmıştır.

COVID-19 Belirtileri ne aşısı Türkiye’ye gelip ve aşılama başladığı ilk günlerde Covid-19 karşı etkisi %83,5 olarak belirtilen Çin aşısı Sinovac ve virüse karşı % 90 dan fazla etkisi olan Alman aşısı Biontech  aşılarını tüm personelimizde kullanmışızdır. Her zaman önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu olduğu için her daim önceliği müşterilerimizin mutluluğu ve çalışan personellerimizin sağlığı ve kazancıdır. Covid-19 virüsünden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kapanma sürecinde bile müşterilerimize Evden Eve Nakliyat hizmeti vermeye devam etmişizdir.

Her zaman her daim tüm Ülkemize Sağlıklı başarılı Teknolojide ileri derecede özgüven ile hizmet vermek bizim işimiz

Bizi Arayın