Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar ile Kaliteli Hizmet
Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık & Nakliyat sektöründe öncü lider firmamız siz saygı değer müşterilerimize yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeleri ile sıkınsız, sorunsuz evden eve nakliyat hizmeti vermek adına, Avrupa düzeyi telekopik, hidrolik yük taşıma araçları, ev taşıma için dizayn edilmiş çelik kasa sıfır araçlar, kişiye özel tek kullanımlık kutular, hijyenik ambalajlama, paketleme malzemeri, ve işinde ehli uzman profesyonel marangoz ve taşıma personelleri ile Kurumsal Ofis, Büro, Banka, fabrika ve evden eve taşımacılığında hizmet vermekten gurur duyar.

Asansörlü Taşımacılık hizmeti ile Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılıkta sizlere hizmet vermek adına öncelikle Ücretsiz ev taşıma ekspertizi ile taşıma öncesi Ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konulardan biriden dosya, klasör, arşiv,  ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. Özcihangiroğlu Nakliyat size özel paketleme ve kolileme hizmeti sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nerde alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça eşya taşıma ve yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekipler tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ikinci yerde aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir kolaylıklarında faydalanın. İzmir’de kurumsal yapı içinde faaliyet gösteren tek firması…

Sigortalı ofis ve iş yeri taşıma garantili olarak Firmamız tarafından yapılır. Tüm ofis ve iş yeri taşıma işleriniz garanti altında yapılır. Sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle eşyanız garanti altında şehir içinde ve şehirler arasında taşınır. Lider nakliyat firması eşyanızı nasıl aldıysa size o şekilde teslim eder. Kendi firma elemanlarından kaynaklanan tüm hasar ve zararınızı karşılar. Sizde güvenilir bir firmayla sigortalı ofis ve iş yeri taşımak istiyorsanız bizi arayın.

Sizlerde sıkıntısız, stressiz, ekonomik ve sigortalı bir asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Lider firmamız Özcihangiroglu İzmir Nakliye ile iletişim kurabilirsiniz.

Bizi Arayın