Şehir içi Şehirler arası Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

 

Adana Evden Eve Nakliyat
Adana Evden Eve Nakliyat

Adana evden eve nakliyat ve taşımacılık firmamız Özcihangiroğlu nakliyat sektöründe çığır açan yenilikleri ile siz saygı değer müşterilerimizin hizmetindedir. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile Müşteri referansı alabilmek için son derece profesyonel, uzman marangoz ve elamanlar yetiştirerek evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. İyi hizmet verebilmek adına ev taşıma için özenle dizayn edilmiş her ebatlarda çelik kasa taşıma araçları, müşteriye özel yük taşıma asansörleri, araç içi taşınır portatif askılık kıyafet dolapları, kırılacak ve kıyafetler için tek kullanımlık kişiye özel kutulama kolileri, hijyenik paketleme, ambalajlama malzemeleri ve işinde ehli uzman personel ve ekipmanlar ile siz saygı değer müşterilerimize en ekonomik uygun fiyatlara en kaliteli, garantili, sigortalı asansörlü şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetini vermektedir.

19. Katta mı Oturuyorsunuz? Hiç Problem Değil!

Adana evden eve nakliyat firmamız, bu gibi durumlara 19. kata kadar ulaşabilen yük asansörlerini evreye sokuyoruz. Evde bulunan eşyalarınız kapılardan yada merdivenlerden sığmaz iken Adana asansörlü taşımacılık sayesinde her eşya pencere camı yada balkondan kapısı sökülerek kısa bir süre zarfında araca yüklenebilmektedir.

Çukurova evden eve taşımacılık taleplerine öncelikle Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyoruz. İsteğiniz üzere firma ekspertizi taşıma işlemi öncesi adresinize gelip taşınacak ev eşyalarınızı yerinde inceler, kişiye özel taşıma aracı, kullanılacak malzeme, bulundurulacak eleman ve kurulacak taşıma asansörleri için gereken planlamayı yapıp, sizleri nakliye firmaları ve nakliye fiyatları hakkında bilgilendirip ve taşıma günü sizlerin ne yapması hakkında ince detayları sizlere sunar. Şayet şartlarımız konusunda mutabık kalınırsa karşılıklı şehir içi yada şehirler arası ev taşıma sözleşmesi düzenlenip imzalanır. Taşıma günü öncesi Ekspertiz eşliğinde ambalajlama, paketleme malzemeleri ve elamanlar ile adresinize gelinip, bütün mobilya, beyaz eşyalar, varsa çocuk oyuncakları ve tüm eşyalarınız yerinde sökülüp paketlemesi yapılıp taşımaya hazır hale getirilir.

Taşıma günü belirlenen saatte Ekspertiz eşliğinde Adana asansörlü ev taşıma, taşıma aracı ve elamanlar dahil adresinize gelinir. Bir taraftan asansörlü ev taşıma sistemi kurulurken diğer taraftan taşıma personelleri eksik olan paketleme ve ambalajlama işlerini yapar, asansör kurulumu sonrası ev eşyalarınız dikkatli bir şekilde uzman personeller tarafından araca nakli yapılır. Nakil işlemi bittikten sonra belirlenen taşıma Sigorta poliçesi yapılıp ve aynı personeller ile 2. adrese hareket edilir, tekrara belirlenen gün ve saatler içerisinde ihtiyaç dahilinde asansör kurulumu yapılıp araç içindeki ev eşyalarınızın evinize nakli başlanır. Nakil bittikten sonra uzman marangozlar bütün mobilya, beyaz eşyalar, ve koltuklar dahil olmak üzere montaj işleri yapılıp kurulu düzen teslimat yapılır. Bu şekilde mutlu, huzurlu, garantili ve sigortalı bir şehir içi yada Adana şehirler arası ev taşıma hizmeti ile eşyalarınızı taşımış olursunuz

Nakliyat firmaları arasında ucuz ev taşıma fiyatları sunanlara aldanmayınız. Adana İzmir arası ev taşıma ve tüm Türkiye geneli Şehir içi ve Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti için firmamız bir telefon kadar yakındır. Sınırsız kaliteli hizmet için Tıklayınız..

 

 

Bizi Arayın